Стрем'янка Hailo 8160-407 84 см
Фото 9 | Очікується у продажу 3 198 грн. Тип: міні-стрем'янка; одностороння розставна; Кількість секцій (шт): 1; Майданчик; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 150; Максимальна висота (см): 84; Габарити (складена) (см): 161x46; Вага (кг): 4.4; |
Hailo 8160-407 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hailo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hailo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hailo 8160-407
Ціни на Hailo 8160-407 |
---|---|---|---|---|
Hailo 8160-307 63 см | від 2 617 грн. | 1 пропозиція | ||
Hailo 8160-507 106 см | від 3 697 грн. | 1 пропозиція | ||
Hailo 8160-607 128 см | від 4 096 грн. | 1 пропозиція |