Стрем'янка Intertool LT-0034 80 см
Фото 6 |
Intertool LT-0034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0034 80 см
Усі ціни 11 →Стремянка Intertool LT-0034 | 2 247 грн. |
Intertool Intertool LT-0034 122244 | 2 699 грн. |
Стрем'янка Intertool 4 сходи (LT-0034) | 2 429 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-0034 (4 щаблі) | 2 699 грн. |
Драбина Intertool 4 щаблі 380 x 260 мм, висота 1361 мм (LT-0034) | 2 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Intertool LT-0034
Ціни на Intertool LT-0034 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0033 60 см | від 1 695 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool LT-0034 80 см | від 2 247 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool LT-0035 100 см | від 2 497 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →