Аудіоресивер Harman Kardon Citation Amp (HKCITATIONAMPBLKEU)
Відео 4Фото 6 |
Harman Kardon Citation Amp
Діапазон частот:20 — 20000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):125 Вт
Потужність на канал (4 Ом):200 Вт
Співвідношення сигнал/шум:110 дБ
Входи:S/P-DIF, оптичний
Виходи:на сабвуфер
Дод. виходи:тригерний
Всі характеристики
Характеристики Citation Amp
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harman Kardon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harman Kardon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harman Kardon Citation Amp
Усі ціни 7 →Підсилювач Harman-Kardon Citation Amp HKCITATIONAMPBLKEU | 22 999 грн. |
Harman/Kardon Citation Amp (HKCITATIONAMPBLKEU) офіційна гарантія | 21 499 грн. |
Harman-Kardon Citation Amp (HKCITATIONAMPBLKEU) | 22 999 грн. |
Harman Kardon Citation Amp (HKCITATIONAMPBLK) HKCITATIONAMPBLKEU | 22 999 грн. |
Harman/Kardon Citation Amp (HKCITATIONAMPBLKEU) CitationAmp(HKCITATIONAMPB | 22 999 грн. |
Harman/Kardon Citation Amplifier (HKCITATIONAMPBLK) | 22 999 грн. |
Акустична система Harman-Kardon Citation Amp Black (HKCITATIONAMPBLKEU) | 22 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →