Смартгодинник
Haylou RT2
Відео 20Фото 12 |
Haylou RT2
Дисплей:1.32 ", 360x360 пікс, TFT
Корпус:пластик, IP68
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики RT2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haylou RT2
Усі ціни 6 →Смарт-годинник Haylou Smart Watch RT2 (LS10) Black | 1 306 грн. |
Смарт-часы Haylou Smart Watch RT2 (LS10) Black | 1 280 грн. |
Xiaomi Haylou LS10 RT2 Black 4452900 | 1 599 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi Haylou RT2 LS10 Black | 1 399 грн. |
Смарт-годинник Haylou RT2 LS10 Black | 1 999 грн. |
Розумний годинник Xiaomi Haylou RT2 LS10 чорний | 1 650 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →