Haylou Solar
Відео 47Фото 12 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Купити Haylou Solar
Haylou Xiaomi HAYLOU Smart Watch Solar (LS05) Black (3090269) 3090269 | 1 199 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi Haylou Smart Watch Solar LS05 Black | 999 грн. |
Смарт-годинник Haylou LS05-1 Solar Black | 1 499 грн. |
Смарт годинник Haylou Solar LS05 Black | 1 599 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi Haylou Solar LS05 Black Global Version | 1 995 грн. |
Ціна, дизайн, великий шрифт циферблатів, автономність Комплектний ремінець не комфортний, відсутність оновлень, мало циферблатів Ishtvan: користуюся Haylou Solar кілька місяців |
На випуск «розумного» годинника Xiaomi Haylou Solar збирали з миру по нитці на краудфандинговому майданчику Youpin. Донаторам гаджет дістався всього за $21. Втім, на прилавках онлайн-магазинів він представлений не набагато дорожче.
Сенсорне керування
Модель зібрана в корпусі з круглим циферблатом діагоналлю 45 мм. Управління годинником реалізується тапами по сенсорному екрану та натисканням єдиної механічної кнопки по правому борту. На головній вкладці меню Xiaomi Haylou Solar видніється один з п'яти доступних циферблатів. Свайпами по інтерфейсу можна увімкнути пульсометр, ознайомитися з даними по активності користувача чи якості сну, або ж керувати музикою на смартфоні.
Під егідою доступності
«З коробки» інтерфейс годин рясніє китайськими ієрогліфами. Благо, іконки навпроти кожного пункту меню дають змогу інтуїтивно зрозуміти їх значення. Також не можна не відзначити низьку швидкість відгуку екрану на сенсорне керування і глибоко заховану вкладку з повідомленнями. Але якщо взяти до уваги вартість гаджета, то можна сміливо закрити очі й на ці дрібниці.
Ставка на автономність
Xiaomi Haylou Solar відстежують 12 різних видів діяльності, в т.ч. біг, їзду на велосипеді, тренування на велотренажерах, йогу, греблю та інше. Серед додаткових функцій годинник стежить за погодою та допомагає виконувати вправи для дихальної гімнастики. Ну а найцікавіше — до місяця автономної роботи в енергоощадному режимі та близько 15 днів при активному пульсометрі.
Повідомлення про вхідний працює справно, крокомір працює, але на точність не претендує. Ремінець поміняв на шкіряний.
Автономність просто поза конкуренцією - заряджаю раз на три тижні