Мотошина Heidenau K46 2.5 -19 41M
Товар застарів 1 588 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина ("): 2.5; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: M; |
Heidenau K46 2.5 -19 41M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K46 2.5 -19 41M
Ціни на Heidenau K46 2.5 -19 41M |
---|---|---|---|---|
Heidenau K46 2.5 R19 41M | від 3 459 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K46 2.75 -17 47M | від 3 530 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K46 2.75 R16 36B | від 2 992 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K46 2.75 R16 46M | від 3 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K46 2.75 R17 47M | від 3 283 грн. | 3 пропозиції |
Схожі