Мотошина Heidenau K62 130/80 -12 69M
Товар застарів 3 959 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: M; |
Heidenau K62 130/80 -12 69M 120/70 B 10 " 54 M 120/70 B 13 " 120/70 R 10 " 53 P 54 M 120/70 R 10 " 62 K 120/70 R 13 " 53 P 120/70 R 13 " 62 K 130/60 B 13 " 130/60 R 13 " 60 P 60 P 130/60 R 13 " 62 K 130/70 B 10 " 62 M 130/70 B 11 " 60 M 130/70 B 13 " 130/70 R 10 " 63 Q 62 K 130/70 R 10 " 62 M 130/70 R 11 " 60 M 130/70 R 11 " 62 K 130/70 R 13 " 62 K 130/70 R 13 " 63 Q 130/80 B 12 " 130/80 R 12 " 69 M 62 K 130/80 R 12 " 69 M 140/60 B 12 " 56 M 140/60 B 13 " 140/60 R 13 " 63 P 62 K 140/60 R 13 " 63 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K62 130/80 -12 69M
Ціни на Heidenau K62 130/80 -12 69M |
---|---|---|---|---|
Heidenau K62 120/70 R10 54M | від 3 173 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K62 120/70 R10 62K | від 4 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 120/70 R13 53P | від 3 122 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K62 120/70 R13 62K | від 3 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/60 R13 60P | від 3 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K62 130/60 R13 62K | від 4 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/70 R10 62K | від 4 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/70 R10 62M | від 3 173 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K62 130/70 R11 60M | від 3 060 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K62 130/70 R11 62K | від 3 383 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/70 R13 62K | від 4 877 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/70 R13 63Q | від 4 438 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K62 130/80 R12 62K | від 4 526 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 130/80 R12 69M | від 3 583 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K62 140/60 R13 62K | від 4 702 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K62 140/60 R13 63P | від 3 542 грн. | 4 пропозиції |
Схожі