Мотошина Heidenau K66 140/70 -14 68S
Відео 3 | Товар застарів 4 170 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 14; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Heidenau K66 140/70 -14 68S
Ціни на Heidenau K66 140/70 -14 68S |
---|---|---|---|---|
Heidenau K66 80/80 R14 66K | від 3 032 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/80 R16 66K | від 3 383 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/90 -17 50S | від 3 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 80/90 R17 66K | від 4 394 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/100 R17 53S | від 3 731 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 80/100 R18 66K | від 4 877 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 90/80 R16 52J | від 3 249 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 90/90 R14 52P | від 3 062 грн. | 5 пропозицій | ||
Heidenau K66 90/90 R18 57H | від 4 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 90/90 R18 66K | від 4 965 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/70 R14 50J | від 3 227 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/70 R14 66K | від 3 515 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/70 R16 52J | від 3 571 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/80 -17 52H | від 3 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/80 R16 66K | від 4 658 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/80 R17 66K | від 5 273 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/90 R14 57P | від 3 738 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/90 R14 66K | від 4 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/90 R17 66K | від 5 053 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/70 -17 54H | від 5 155 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/70 R13 48S | від 3 554 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/70 R13 66K | від 3 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/70 R16 52S | від 3 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/70 R17 54H | від 5 260 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/80 R14 66K | від 4 614 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/80 R16 55S | від 4 331 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/80 R16 66K | від 4 746 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/80 R17 66K | від 5 756 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/70 R12 58S | від 4 114 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/70 R15 56S | від 4 768 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/70 R15 66K | від 5 229 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/80 R14 58S | від 3 694 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/80 R14 66K | від 4 965 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/80 R16 60S | від 4 645 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/80 R16 66K | від 4 965 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 130/70 -16 61S | від 4 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 130/70 R12 66K | від 3 911 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 130/70 R16 63P | від 4 826 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 130/70 R16 66K | від 5 097 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 130/80 R15 63P | від 4 684 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 140/60 R14 64S | від 3 948 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 140/70 R14 68S | від 4 310 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 140/70 R17 66H | від 6 653 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 140/70 R17 66K | від 7 295 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/60 -17 66H | від 7 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/60 R17 66H | від 6 763 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 150/60 R17 66K | від 7 207 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/70 R13 64S | від 4 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K66 150/70 R13 66K | від 5 537 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/70 R14 66K | від 5 009 грн. | 1 пропозиція |
Схожі