Карта пам'яті Hikvision microSDXC Class 10 128 ГБ
Фото 4 |
Hikvision microSDXC Class 10 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision microSDXC Class 10 128 ГБ
Карта пам'яті Hikvision microSDXC 128GB (HS-TF-L2/128G/P) | 1 677 грн. |
Hikvision HS-TF-L2/128G/P — Карта пам'яті Micro SD (TF) 128Гб | 1 677 грн. |
Карта пам'яті microSD HS-TF-L2/128G/P Hikvision | 1 677 грн. |
HikVision HS-TF-L2/128G/P 99-00009141 | 1 999 грн. |
Карта пам'яті microSD HS-TF-L2/128G/P Hikvision (99-00009141) | 1 677 грн. |
Модификації Hikvision microSDXC Class 10
Ціни на Hikvision microSDXC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Hikvision microSDXC Class 10 32 ГБ | від 622 грн. |
Hikvision microSDXC Class 10 64 ГБ | від 730 грн. | 8 пропозицій | ||
Hikvision microSDXC Class 10 128 ГБ | від 1 677 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →