Холодильник Hitachi R-V660PUC7 BBK чорний
Фото 16 | 31 999 грн. Купити! Hitachi R-V660PUC7-1BBKHolodilnik.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Hitachi R-V660PUC7 BBK чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi R-V660PUC7 BBK
Ціни на Hitachi R-V660PUC7 BBK |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-V660PUC7 BEG бежевий | від 33 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-V660PUC7 PWH білий | від 31 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-V660PUC7 BSL сріблястий | від 31 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-V660PUC7 BBK чорний | від 31 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →