Холодильник Hitachi R-W660PUC7 GPW білий
Hitachi R-W660PUC7 GPW білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi R-W660PUC7 GPW
Ціни на Hitachi R-W660PUC7 GPW |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-W660PUC7 GBE бежевий | від 45 755 грн. | 21 пропозиція | ||
Hitachi R-W660PUC7 GPW білий | від 45 824 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-W660PUC7 GBK чорний | від 42 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →