Тепловий насос Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S-T NET 8 кВт 3ф (400 В)
Фото 4 |
Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S-T NET 8 кВт 3ф (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S-T NET
Ціни на Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S-T NET |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 35 S NET 3 кВт 1ф (230 В) | від 284 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 50 S NET 5 кВт 1ф (230 В) | від 293 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S NET 8 кВт 1ф (230 В) | від 317 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS FLEX 80 S-T NET 8 кВт 3ф (400 В) | від 354 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →