Тепловий насос Immergas Magis Pro 12 V2 T 12 кВт (3.030666)
326 399 грн. Купити! Тепловой насос Immergas Magis Pro 12 V2 T 3.030666Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Immergas Magis Pro 12 V2 T 12 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Immergas Magis Pro 12 V2 T
Ціни на Immergas Magis Pro 12 V2 T |
---|---|---|---|---|
Immergas Magis Pro 12 V2 T 12 кВт | від 326 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Magis Pro 14 V2 T 14 кВт | від 359 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Magis Pro 16 V2 T 16 кВт | від 395 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →