Світлофільтр Hoya HRT Cir-PL 67 мм
Hoya HRT Cir-PL 67mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoya HRT Cir-PL 67 мм
Фільтр поляризаційний Hoya HRT Pol-Circ. 67 мм | 1 260 грн. |
Hoya HRT Pol-Circular 67mm | 1 260 грн. |
Поляризаційний світлофільтр Hoya HRT Pol-Circ. 67 мм (0024066051677) | 1 255 грн. |
Модификації Hoya HRT Cir-PL
Ціни на Hoya HRT Cir-PL |
---|---|---|---|---|
Hoya HRT Cir-PL 55 мм | від 985 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoya HRT Cir-PL 67 мм | від 1 255 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoya HRT Cir-PL 72 мм | від 1 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoya HRT Cir-PL 77 мм | від 1 620 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →