Світлофільтр Hoya Protector Fusion One 55 мм
Фото 5 | від 860 грн. Купити! Hoya FUSION ONE UV 55mm 0024066068392Tv-project.comЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Hoya Protector Fusion One 55mm 55 мм58 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoya Protector Fusion One
Ціни на Hoya Protector Fusion One |
---|---|---|---|---|
Hoya Protector Fusion One 49 мм | від 770 грн. |
Hoya Protector Fusion One 55 мм | від 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Protector Fusion One 58 мм | від 860 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо