Жорсткий диск HP MSA SAS QK703A 4 ТБ HP MSA P2000
HP QK703A 4 ТБ HPE MSA 4 ТБ HP MSA P2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP MSA SAS QK703A 4 ТБ HP MSA P2000
Hpe Hewlett Packard Enterprise P2000 3Tb 6G Sas 7.2K 3.5 I (QK703A) | 14 720 грн. |
Hpe Hewlett Packard Enterprise P2000 3Tb 6G Sas 7.2K 3.5 I (QK703A) | 15 088 грн. |
Hpe Hewlett Packard Enterprise P2000 3Tb 6G Sas 7.2K 3.5 I (QK703A) | 15 456 грн. |
Модификації HP MSA SAS QK703A
Ціни на HP MSA SAS QK703A |
---|---|---|---|---|
HP MSA SAS C8R26A 4 ТБ HPE MSA | від 12 600 грн. | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS QK703A 4 ТБ HP MSA P2000 | від 14 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →