Реле напруги HS Electro UKN-40s
Очікується у продажу 790 грн. Тип пристрою: реле напруги; Напруга: змінна; Кількість фаз: 1; Встановлення: на DIN-рейку; Ширина (unit) (U): 3; Потужність (кВА): 8.8; Максимальний струм (А): 40; Діапазон вимірювання напруги (В): 50 – 400; Точність вимірювання (±) (%): 2.2; Час вимкнути. (нижня межа) (с): 5; Час вимкнути. (верхня межа) (с): 0.02 |
HS Electro UKN-40s |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HS Electro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HS Electro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HS Electro UKN-40s
Ціни на HS Electro UKN-40s |
---|---|---|---|---|
HS Electro UKN-25s | від 750 грн. | 1 пропозиція | ||
HS Electro UKN-32s | від 799 грн. | 1 пропозиція | ||
HS Electro UKN-50s | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
HS Electro UKN-63s | від 1 050 грн. | 1 пропозиція |