Смартфон Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 25 |
Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікР (топ)камерафонгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникUFS 3.1Wi-Fi 6LTPONM карта пам’яті
Екран:6.67 ", 2700x1220, 458 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1 4G
Камера:3 модулі, 48 МП, + 13 МП, та 48 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4815 мАгод
Вага:200 г
Діафрагма основного об'єктиву, що змінюється. Лазерний автофокус.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 21 →Смартфон Huawei P60 Pro Dual 8/256GB BlackДисплей: 6.67 (2700х1220) OLED / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 Г... щеБ / Слот для карт пам'яті: micro SD (Або Друга SIM) / Камера: 48 (f/1.4-4.0) + 13 (f/2.2, надширококутна) + 48 (f/2.1, телеоб'єктив) / Комунікації: 3G, 4G, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, NFC / Батарея: 4815 мАг / Вага: 200 г / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 40 313 грн. |
Huawei P60 Pro 8/256GB Black mj-059951Смартфон SIM + SIM або картка пам'яті екран: 6,67" OLED 2700х1220 вбудована пам'ять: 256 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процесор... ще: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 ОС: HarmonyOS акумулятор: 4815 мАг (незнімний) камера: 48 (f/1.4-4.0) + 13 (f/2.2, надширококутна) + 48 (f/2.1, телеоб'єктив) Мп колір: чорний NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 39 429 грн. |
Смартфон Huawei P60 Pro Dual 8/256GB BlackДисплей: 6.67 (2700х1220) OLED / Процессор: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 256... щеГБ / Слот для карт памяти: micro SD (Или Вторая SIM) / Камера: 48 (f/1.4-4.0) + 13 (f/2.2, сверхширокоугол ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 39 573 грн. |
Huawei P60 Pro 8/256GB Black STH0019407 | 40 999 грн. |
Смартфон Huawei P60 Pro 8/256GB Feather Black (Global Version)Смартфон Huawei P60 Pro Huawei P – це серія смартфонів, народжених красою. Пропонуємо вам нову модель – Huawei, P60, Pro 256... щеGB Pearl White. Як завжди, ви можете розраховувати на краще. Виробник знову подбав про виняткову якість виготовлення та кращі фотоможливості. На цей раз ви отримаєте XMAGE камери. Великою відмінністю є можливість регулювати діафрагму об'єктива. Ви самі вирішуєте, скільки світла має Pixophone.comЗ нами 1 рік (Івано-Франківськ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 39 400 грн. |
ще 16 пропозицій
Серія Huawei Р (топ)Порівняти в таблиці →
від 36 999 грн.
камерафон, гарний звук, супутниковий зв'язок, 6.67 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 48 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4815 мАгод, 200 г
від 25 000 грн.
камерафон, гарний звук, екран-водоспад, 6.6 ", 450 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 9000 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4360 мАгод, 195 г
від 25 999 грн.
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.58 ", 518 ppi, 90 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 40 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 209 г
від 19 462 грн.
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 25 680 грн.
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
від 6 090 грн.
5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, HiSilicon Kirin 659, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 145 г, ультратонкий
від 7 954 грн.
6.15 ", 416 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 989 грн.
6.15 ", 416 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 25 016 грн.
5G, 6.5 ", 458 ppi, 90 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 181 г
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 5 999 грн.
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 810, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 183 г
від 24 096 грн.
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 27 309 грн.
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
Відеоогляди
Huawei P60 Pro - Moon Zoom 100X
10 травня 2023514 399 переглядів
Huawei P60 Pro review
10 травня 2023413 159 переглядів
Huawei P60 Pro Camera Score Summary | DXOMARK
9 травня 202387 838 переглядів
iPhone 15 Pro Max Vs Galaxy S23 Ultra Vs Huawei P60 Pro Camera Comparison
24 вересня 2023502 665 переглядів
HUAWEI P60 Pro - Official Unboxing
12 травня 20231 666 328 переглядів
Huawei P60 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 572
9 травня 2023128 212 переглядів
iPhone 15 Pro Max vs Huawei P60 Pro | Który robi lepsze zdjęcia? Porównanie
25 вересня 202328 315 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП