Карта пам'яті Transcend microSD 350V 128 ГБ (TS128GUSD350V)
Фото 3 |
Transcend microSDXC 350V 128Gb |
|
Мініатюрна картка пам'яті розміру microSD, що відповідає потребам пристроїв з інтенсивним циклічним записом. Модель відноситься до рішень із лінійки High Endurance, які пристосовані під використання на борту автомобільних відеореєстраторів, камер та систем відеоспостереження. Накопичувач здатний витримати понад 30 тис. годин безперервного запису у форматі Full HD. Ємність сховища картки становить 128 ГБ.
Що ж до швидкісних режимів роботи флешки, під час читання даних вона розвиває ритм до 95 МБ/с, при записі — близько 45 МБ/с. Мінімально гарантована швидкість запису інформації на картку дорівнює 10 МБ/с. Transcend microSDXC 350V 128Gb зберігає працездатність у широкому діапазоні температур навколишнього повітря від -25 °С до +85 °С, також картка може похвалитися водонепроникністю, удароміцністю, стійкістю до рентгенівського випромінювання та статичної електрики. Купуючи продукт, користувач отримує бонусом програмне забезпечення RecoveRx для відновлення втрачених та віддалених даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend microSD 350V 128 ГБ
Карта пам'яті Transcend 128GB microSDXC class 10 UHS-I U1 High Endurance ( | 659 грн. |
Transcend microSDHC 350V 128GB High Endurance (170TB) (TS128GUSD350V) TS12 | 659 грн. |
Transcend Карта пам'яті Transcend 128GB microSDXC class 10 UHS-I U1 High E | 659 грн. |
Карта пам'яті Transcend microSD 128GB C10 UHS-I U1 High Endurance (170TB) | 650 грн. |
Карта пам'яті Transcend 128GB microSDXC class 10 UHS-I U1 High Endurance ( | 743 грн. |
Модификації Transcend microSD 350V
Ціни на Transcend microSD 350V |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 350V 64 ГБ | від 407 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend microSD 350V 128 ГБ | від 650 грн. | 5 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 256 ГБ | від 848 грн. | 11 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 512 ГБ | від 1 791 грн. | 8 пропозицій |