Підгузки-трусики Huggies Pants Boy 6 / 96 pcs
Очікується у продажу 1 506 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 15 – 25; Упаковка (шт): 96; Стать: для хлопчиків; Країна походження бренду: США; |
Huggies Pants Boy 6 / 96 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Huggies Pants Boy 6 / 96 pcs
Ціни на Huggies Pants Boy 6 / 96 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Boy 6 / 30 pcs | від 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 6 / 44 pcs | від 581 грн. | 14 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 6 / 60 pcs | від 799 грн. | 12 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 6 / 88 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції |