Жорсткий диск IBM Express 2.5" 41Y8236 1 ТБ 41Y8236
Товар застарів 7 093 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 3.5; Буфер (МБ): 16; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
IBM 41Y8236 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IBM Express 2.5" 41Y8236
Ціни на IBM Express 2.5" 41Y8236 |
---|---|---|---|---|
IBM Express 2.5" 49Y6169 146 ГБ | від 12 482 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00NA611 600 ГБ 00NA611 | від 15 315 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00AJ146 1.2 ТБ | від 15 938 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо