Жорсткий диск IBM Express 2.5" 49Y2078 600 ГБ 49Y2078
Товар застарів 4 026 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 600; Форм-фактор ("): 2.5; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
IBM 49Y2078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IBM Express 2.5" 49Y2078
Ціни на IBM Express 2.5" 49Y2078 |
---|---|---|---|---|
IBM Express 2.5" 49Y6169 146 ГБ | від 12 482 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00NA611 600 ГБ 00NA611 | від 15 315 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00AJ146 1.2 ТБ | від 15 938 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо