Жорсткий диск WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200
Відео 9 |
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200
Усі ціни 18 →Жорсткий диск 3.5" WD Blue 1TB SATA 64MB (WD10EZEX) | 2 319 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Blue 1TB SATA/64MB (WD10EZEX) | 2 529 грн. |
WD Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EZEX) WD10EZEX | 2 428 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EZEX) WD10EZEX | 2 428 грн. |
Western Digital Western Digital 1TB (WD10EZEX-FR) #WD10EZEX-FR# | 2 429 грн. |
Відгуки 126 | 17 6 25 65 |
Надійність Ні Дмитро: користуюся WD WD10EZEX більше року |
хороший зберігач даних користуюся 5років і немає проблем тихий, ціна немає Андрій Масловський: користуюся WD WD10EZEX більше року |
2,5 роки відпрацював і помер, без жодних видимих причин. Експлуатувався в домашньому комп'ютері, був заповнений на 30-40 відсотків, працював 1-3 на день. Відновленню не підлягає. При покупці не звернув уваги, а коли зняв після поломки, побачив на бічній поверхні напис Resertified. Може це і вплинуло на швидку смерть. звичайний жорсткий диск помер через 2,5 роки |
Синій іній
Терабайтні 3.5-дюймові жорсткі диски WD Blue бувають двох видів: WD10EZRZ зі швидкість обертання 5400 об/хв та WD10EZEX на 7200 об/хв. Перший тихіший, холодніший, але й повільніший (до 150 МБ/с), тому використовується переважно як містке файлове сховище, яке доповнює SSD. Другий же — WD10EZEX — шумнуватий, натомість відчутно швидший (до 180 МБ/с), тому пасує на роль основного та єдиного диска, на який буде встановлюватися операційна система, додатки та ігри.
Поміститься все
Звичайно, WD10EZEX не рівня твердотільному накопичувачу, але у випадку вкрай обмеженого бюджету на складання ПК гріх скаржитися. Адже SSD навіть на 120 ГБ коштує дорожче терабайтного жорсткого диска. А ігри в останні роки стали важити ох як багато. Приміром, GTA 5 і NBA 2K18 «важать» 70 ГБ, а Call of Duty World War II і Forza Horizon 3 — більше 100 ГБ. Без жорсткого диска геймеру зараз точно не обійтися.
Голос народу
Крім серії Blue, в асортименті WD є моделі Red і Black, обидві із збільшеною з двох до трьох років гарантією. Перша тихохідна 5400 об/хв з акцентом на надійність зберігання даних, а друга — навпаки найбільш швидкісна 7200 об/хв і 200+ МБ/с. Тим не менш, завдяки кращому співвідношенню ціни, швидкості та місткості саме WD Blue ось уже багато років залишається найбільш «народним» HDD.
Модификації WD Blue WD10EZEX
Ціни на WD Blue WD10EZEX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 1 150 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400 | від 2 048 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 2 265 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 1 899 грн. | 18 пропозицій | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 2 677 грн. | 20 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 2 699 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 2 637 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 3 600 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 4 378 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 3 624 грн. | 18 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 5 443 грн. | 45 пропозицій | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 6 904 грн. | 19 пропозицій |
За цей час на ньому стояло все, і вінда, і онлайн-ігри, і офлайн, і програми. Проблем жодних. Переживши багато відключень світла, досі живий. Шум присутній як і у всіх HDD, але без цього нікуди.