Вбудована посудомийна машина Indesit DSIE 2B19
Indesit DSIE 2B19
2020 ріквузькі
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:10
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:4 шт
Енергоспоживання:A
Витрата води:12 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:44.8 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики DSIE 2B19
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit DSIE 2B19
Усі ціни 12 →Посудомийна машина Indesit Dsie 2B19 | 17 179 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Indesit Dsie 2B19 | 17 365 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Indesit Dsie 2B19 | 17 349 грн. |
Посудомийна машина Indesit DSIE 2B19 | 18 234 грн. |
Посудомийна машина Indesit DSIE2B19ID | 16 043 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →