Стабілізатор напруги Aruna SDR 2000 2 кВА / 1200 Вт (90203)
Aruna SDR 2000 2 кВА / 1200 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1200 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Aruna SDR 2000 2 кВА / 1200 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Aruna SDR 2000 | 2 457 грн. |
Стабилизатор напряжения Aruna Sdr 2000 10136 | 2 236 грн. |
Стабілізатор ARUNA SDR 2000 | 2 601 грн. |
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 2000 | 2 887 грн. |
Стабілізатор напруги Aruna SDR 2000 10136 | 2 748 грн. |
Стабілізатор ARUNA SDR 2000 (А+) | 2 584 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aruna SDR 2000
Ціни на Aruna SDR 2000 |
---|---|---|---|---|
Aruna SDR 500 0.5 кВА / 300 Вт | від 1 481 грн. | 12 пропозицій | ||
Aruna SDR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 653 грн. | 10 пропозицій | ||
Aruna SDR 2000 2 кВА / 1200 Вт | від 2 236 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →