Вбудована морозильна камера Interline FTS 521 MWZ WA+
Фото 13 |
Interline FTS 521 MWZ WA+ 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline FTS 521 MWZ WA+
Усі ціни 27 →Interline FTS 521 MWZ WA+ офіційна гарантія | 13 899 грн. |
INTERLINE FTS 521 MWZ WA+ | 14 999 грн. |
Морозильник INTERLINE FTS 521 MWZ WA+ 12544 | 14 999 грн. |
INTERLINE FTS 521 MWZ WA+ | 14 145 грн. |
INTERLINE FTS 521 MWZ WA+ | 14 074 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →