Молоток Intertool HT-0255
Фото 5 |
Intertool HT-0255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0255
Усі ціни 7 →Intertool Intertool HT-0255 | 199 грн. |
Молоток слюсарний Intertool 800 г, ручка ясен (HT-0255) | 219 грн. |
Молоток слюсарний 800 г, ручка ясен INTERTOOL HT-0255 | 299 грн. |
Молоток слюсарний INTERTOOL 800г (HT-0255) | 199 грн. |
Молоток слюсарний 800 г, ручка ясен INTERTOOL HT-0255 (83047) | 199 грн. |
Молоток слюсарний 800 г, ручка ясна INTERTOOL HT-0255 | 219 грн. |
Молоток Intertool 800 г ручка ясен (HT-0255) | 199 грн. |
Модификації Intertool HT-0255
Ціни на Intertool HT-0255 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0250 | від 79 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0251 | від 91 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-0252 | від 119 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-0253 | від 139 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-0254 | від 169 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-0255 | від 199 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →