Кувалда Intertool HT-0243
Фото 5 |
Intertool HT-0243 3 кг5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0243
Усі ціни 8 →Кувалда 3000 г, ручка из фибергласса INTERTOOL HT-0243 | 749 грн. |
Кувалда INTERTOOL HT-0243 | 699 грн. |
Кувалда Intertool 3000 г (HT-0243) | 699 грн. |
Кувалда INTERTOOL 3000г (HT-0243) | 674 грн. |
Кувалда Intertool 3000 м довга ручка фіберглас (HT-0243) | 749 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Intertool HT-0243
Ціни на Intertool HT-0243 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0243 | від 674 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0245 | від 799 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →