Камера заднього огляду Intro VDC-023
Intro VDC-023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intro VDC-023
Усі ціни 7 →Штатная камера заднего вида Incar VDC-023 AHD Nissan Qashqai I/II (2006+), | 1 312 грн. |
Штатна камера заднього виду Incar VDC-023 AHD Nissan Qashqai I/II (2006+), | 1 120 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-023B Nissan Qashqai I/II (2006+), X- | 1 271 грн. |
Штатна камера заднього виду Incar VDC-023 Nissan Qashqai I/II (2006+), X-T | 920 грн. |
Камера заднего вида Incar VDC-023 для Nissan Qashqai I/II, X-Trail, Note, | 1 230 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-023B Nissan Qashqai, X-Trail, Note, | 924 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-023 Nissan Qashqai I/II (2006+), X-T | 886 грн. |
Підходить для наступних моделей Nissan:
- Juke (2010 - 2013)
- Note (2005 - 2012)
- Pathfinder (2005 - 2013)
- Qashqai (2007 - 2013)
- X-Trail (2007 - 2014)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →