Bluetooth гарнітура Jabra Talk 45
Відео 7Фото 8 |
Jabra Talk 45 |
|
Стильна і ергономічна бездротова bluetooth-гарнітура для використання з мобільними телефонами, смартфонами, фаблетами або планшетами, обладнаними модулем стільникового зв'язку. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів, які віддають перевагу гаджетів бізнес-класу. Відрізняється бездоганно якісним звучанням, яке забезпечує технологія HD Voice.
Підтримує з'єднання по енергоефективному інтерфейсу Bluetooth 4.0. Сумісна як з новими гаджетами, оснащені модулями Bluetooth 5.0, так і зі старими пристроями (3.0/2.1). Заявлений радіус стійкого зв'язку зі смартфоном дорівнює 30 м, однак для гарантованої стабільності і відсутності сторонніх перешкод бажано не розносити пристрою більш ніж на 15 м. Гарнітура Jabra Talk 45 виконана в оригінальному подовженому корпусі, який надійно фіксується за допомогою вушного вкладиша і знімною напівпрозорої завушної дуги.
Має строгий, стильний вигляд, добре поєднується з будь-яким стилем одягу, включаючи діловий костюм бізнес-класу. Підійде для носіння як в правому, так і лівому вусі. Підтримує технологію Multipoint, що дозволяє одночасно працювати з двома пристроями (можна приймати голосові виклики з двох смартфонів). Технологія шумозаглушення Jabra ефективно блокує навколишні звуки, даючи змогу спокійно розмовляти по телефону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Купити Jabra Talk 45
Усі ціни 62 →Моно-гарнітура Jabra Talk 45 Срібляста pdiscount | 1 799 грн. |
Наушники Jabra Talk 45 Black (100-99800902) | 2 702 грн. |
Bluetooth-гарнітура Jabra Talk 45 Black (100-99800902) | 3 179 грн. |
Bluetooth-гарнітура Jabra Talk 45 Silver (100-99800900-60) | 3 569 грн. |
Гарнітура Jabra Talk 25 SE UA 5707055046315 | 1 999 грн. |
Не купуйте ТОВАР СВОЇХ ГРОШЕЙ НЕ КОШТУЄ ЖАБРИ 15 25 НА БАГАТО КРАЩЕ |
Класна гарнітура, взаємна гарна чутність Добре сидить у вусі, є кріплення внутрішньовуше і завушне, гарна батарея Самостійно треба шукати довго на сайті русифіковану прошивку Сергей: користуюся Jabra Talk 45 кілька місяців |