Спікерфон Jabra Speak2 55 MS (2755-109)
Відео 2Фото 7 |
Jabra Speak2 55 MS |
|
Сертифікація Microsoft Teams. 4 мікрофони, тривалий час автономної роботи та вбудована система шумоподавлення.
Версія з Unified Communication сертифікацією: Jabra Speak2 55 UC
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Speak2 55 MS
Усі ціни 19 →Спікерфон Jabra SPEAK2 55 MS 2755-109 | 6 561 грн. |
Спікерфон Jabra Speak2 55 MS (2755-109) | 6 740 грн. |
Спікерфон Jabra SPEAK2 55 MS | 5 975 грн. |
Спикерфон Jabra Speak2 55 MS Teams (2755-109) 2755-109 | 5 495 грн. |
Спікерфон Jabra Speak2 55 MS Teams (2755-109) 2755-109 | 6 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →