Набір інструментів JCB JCB-5261P
Фото 12 |
JCB JCB-5261P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JCB JCB-5261P
Набір ключів рожково-накидних JCB Tools в чохлі, (6-32мм), 25од. JCB-5261P | 2 800 грн. |
Набір ключів комбінованих JCB 6-32 мм 25 шт (JCB-5261P) | 2 800 грн. |
Набір ключів комбінованих 25 предметів (6-25, 26, 27, 28, 30, 32мм), на по | 2 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →