Набір інструментів TOPTUL GPAX1601
TOPTUL GPAX1601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GPAX1601
Усі ціни 12 →Набор комбинированных ключей 7-32 мм Hi-Performance Toptul GPAX1601 16 шт | 3 229 грн. |
Набор ключей комбинированных Toptul "Hi-Performance" 16ед. (GPAX1601) | 3 229 грн. |
Набір ключів комбінованих TOPTUL Hi-Performance 7-32мм 16шт (GPAX1601) | 3 229 грн. |
TOPTUL GPAX1601 | 3 229 грн. |
Набор ключей рожково-накидных TOPTUL 16 шт. 7-32 Hi-Performance GPAX1601 | 3 229 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GPAX1601:
- Розміри:
- 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →