Powerbank Jellico P22
Jellico P22 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jellico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jellico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jellico P22
Зовнішній акумулятор Jellico P22 20000 mAh Black P 22 black | 759 грн. |
Jellico P22 QC+PD Li-Pol 20000mAh 22.5W Black RL073094 | 899 грн. |
Jellico P22 20000 mAh 22.5W Black | 879 грн. |
Універсальна мобільна батарея Jellico P22 (QC+PD) Li-Pol 20000mAh 22.5W Bl | 899 грн. |
Модификації Jellico P22
Ціни на Jellico P22 |
---|---|---|---|---|
Jellico P21 | від 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Jellico P22 | від 759 грн. | 4 пропозиції |