Powerbank Jellico P21
Jellico P21 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jellico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jellico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jellico P21
Зовнішній акумулятор Jellico P21 10000 mAh Black P 21 black | 465 грн. |
Jellico P21 QC+PD Li-Pol 10000mAh 22.5W Black RL073093 | 589 грн. |
Jellico P21 10000 mAh 22.5W Black | 563 грн. |
Універсальна мобільна батарея Jellico P21 (QC+PD) Li-Pol 10000mAh 22.5W Bl | 579 грн. |
Модификації Jellico P21
Ціни на Jellico P21 |
---|---|---|---|---|
Jellico P21 | від 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Jellico P22 | від 759 грн. | 4 пропозиції |