Блендер JIMMY B32 сірий
Відео 3Фото 8 |
JIMMY B32 2021 рікшейкер |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY B32 сірий
Усі ціни 6 →Блендер стаціонарний Xiaomi Jimmy B32 | 2 061 грн. |
Блендер стаціонарний Jimmy B32 KA-PB302 | 2 051 грн. |
Блендер стаціонарний Xiaomi Jimmy B32 | 2 051 грн. |
Блендер стаціонарний Jimmy B32 KA-PB302 | 2 061 грн. |
Блендер стационарный Jimmy B32 KA-PB302 | 2 057 грн. |
Блендер стационарный Xiaomi Jimmy B32 | 2 057 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →