Корм для кішок Josera Kitten Grainfree 4.25 kg
Відео 1Фото 3 | Очікується у продажу 1 377 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 4.25; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: кошенята; молоді; дорослі; Загальне призначення: повсякденний; годуючим; Спеціальне призначення: від грудок вовни у шлунку; гіпоалергенний; |
Josera Kitten Grainfree 4.25 kg |
|
Для вирощування кошенят і їх мам в період вагітності або лактації. Містить спеціальні харчові волокна, запобігають утворенню клубків шерсті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Josera Kitten Grainfree
Ціни на Josera Kitten Grainfree |
---|---|---|---|---|
Josera Kitten Grainfree 400 g | від 217 грн. | 7 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 2 kg | від 890 грн. | 18 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 10 kg | від 2 920 грн. | 21 пропозиція |