Корм для кішок Josera Kitten Grainfree 10 kg
Відео 1Фото 3 |
Josera Kitten Grainfree 10 kg |
|
Для вирощування кошенят і їх мам в період вагітності або лактації. Містить спеціальні харчові волокна, запобігають утворенню клубків шерсті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Kitten Grainfree 10 kg
Усі ціни 19 →Корм для котів JOSERA Kitten grainfree Йозера Кіттен грейнфрі 10 кг | 3 650 грн. |
Сухий корм для кошенят Josera Kitten Grainfree, 10 кг | 3 650 грн. |
Сухий корм Josera Kitten Grainfree беззерновий для кошенят 10 кг | 3 650 грн. |
Сухой корм Josera Kitten Grainfree беззерновой для котят 10 кг | 3 650 грн. |
Сухий корм для кішок Josera Kitten grainfree 10 кг (4032254754992) 4032254 | 3 650 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Josera Kitten Grainfree
Ціни на Josera Kitten Grainfree |
---|---|---|---|---|
Josera Kitten Grainfree 400 g | від 217 грн. | 10 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 2 kg | від 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 10 kg | від 3 285 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →