Пульт Jumper T-Pro V2 M2 ELRS
Відео 2Фото 5 |
Jumper T-Pro V2 M2 ELRS 4in1ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jumper T-Pro V2 M2 ELRS
Усі ціни 11 →FPV пульт Jumper T-Pro V2 ELRS M2 | 4 690 грн. |
Пульт Jumper T-Pro V2 Elrs M2 (без АКБ) | 4 770 грн. |
Пульт Jumper T-Pro V2 Elrs M2 (без АКБ) | 4 747 грн. |
FPV пульт Jumper T-Pro v2 elrs m2 | 4 835 грн. |
FPV пульт Jumper T-Pro V2 ELRS M2 | 4 503 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jumper T-Pro V2 M2 ELRS
Ціни на Jumper T-Pro V2 M2 ELRS |
---|---|---|---|---|
Jumper T-Pro V2 M2 4in1 | від 5 016 грн. | 7 пропозицій | ||
Jumper T-Pro V2 M2 ELRS | від 4 503 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →