Пульт Jumper T20 M2 ELRS 915MHz
Фото 5 |
Jumper T20 M2 ELRS 915MHz 2.4 ГГц915 МГц |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jumper T20 M2 ELRS 915MHz
Усі ціни 7 →FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 915MHz | 5 390 грн. |
Пульт Jumper T20 Elrs M2 915MHz | 5 862 грн. |
Пульт Jumper T20 Elrs M2 915MHz | 5 891 грн. |
FPV пульт Jumper t20 elrs m2 915MHz | 5 979 грн. |
FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 915MHz | 5 594 грн. |
FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 915MHz | 6 217 грн. |
FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 915MHz для дрона квадрокоптера | 6 564 грн. |
Модификації Jumper T20 M2 ELRS 915MHz
Ціни на Jumper T20 M2 ELRS 915MHz |
---|---|---|---|---|
Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz | від 5 390 грн. | 8 пропозицій | ||
Jumper T20 M2 ELRS 915MHz | від 5 390 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →