Ніж / мультитул Ka-Bar 1121
Ka-Bar 1121 |
|
Комплект складається з 3 метальних ножів.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ka-Bar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ka-Bar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ka-Bar 1121
Усі ціни 7 →Набор метательных ножей Ka-Bar 1121 | 1 920 грн. |
Ніж KA-BAR комплект метальних 3шт (1121) | 1 940 грн. |
Ніж KA-BAR комплект метальних 3шт (1121) 1121 | 1 920 грн. |
KA-BAR Ніж KA-BAR комплект метальних 3шт (1121) 1121 | 1 920 грн. |
Набір метальних ножів Ka-Bar 1121, 3 шт. (Ka-Bar1121) | 1 920 грн. |
Ніж KA-BAR комплект метальних 3шт (1121) | 2 389 грн. |
Ніж KA-BAR комплект метальних 3шт (1121) | 2 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →