Похідний ніж Ka-Bar Mule Folder (3050)
Відео 5Фото 9 |
Ka-Bar Mule Folder |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ka-Bar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ka-Bar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ka-Bar Mule Folder
Усі ціни 14 →Ka-Bar Mule Folder (3050) Grey | 4 346 грн. |
Ka-Bar Mule Folder | 4 305 грн. |
Нож тактический Ka-Bar Drop Points 3050 | 4 346 грн. |
Ніж KA-BAR Mule Folder (3050) | 4 346 грн. |
Нож KA-BAR Mule Folder (3050) 3050 | 4 346 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →