Рівень Kapro 920-10-40
Відео 1Фото 7 | Очікується у продажу 2 073 грн. Тип: бульбашковий; Матеріал корпуса: метал; Профіль: трапецієподібний; Довжина (см): 40; Ширина ребра (мм): 46; Товщина ребра (мм): 20; Кількість вимірювальних капсул: 2; горизонтальна (180°); вертикальна (90°); дзеркальна капсула; ударна площадка; |
Kapro 920-10-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kapro 920-10-40
Ціни на Kapro 920-10-40 |
---|---|---|---|---|
Kapro 920-10-60 | від 2 238 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 920-10-80 | від 3 172 грн. | 1 пропозиція | ||
Kapro 920-10-100 | від 1 587 грн. | 1 пропозиція |