Рівень Kapro 920-10-60
Відео 1Фото 12 |
Kapro 920-10-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 920-10-60
Рівень будівельний KAPRO PLUMBSITE SHARK 920-10-60 600 мм | 2 238 грн. |
Уровень Kapro Plumbsite Shark 2 капсулы 600 мм (920-10-60) | 2 665 грн. |
Рівень KAPRO Plumbsite Shark 600мм (920-10-60) | 2 665 грн. |
Рівень муляра Kapro Shark 600 мм (920-10-60) | 2 665 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kapro 920-10-60
Ціни на Kapro 920-10-60 |
---|---|---|---|---|
Kapro 920-10-60 | від 2 238 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 920-10-80 | від 3 172 грн. | 1 пропозиція | ||
Kapro 920-10-100 | від 1 587 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →