Ваги Kela Pinta
Фото 12 |
Kela Pinta |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Pinta
Усі ціни 74 →Ваги кухонні KELA Pinta (15727) 15727 | 1 059 грн. |
Ваги кухонні Kela Pinta чорні (15741) | 889 грн. |
Ваги кухонні електронні Kela Pinta Black (15741) | 1 168 грн. |
Ваги кухонні Kela Pinta (15740) White | 980 грн. |
Ваги кухонні Kela Pinta White (15740) 15740 | 927 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →