Теплоакумулятор для котла Kuydych EA-00-500 472 л
Kuydych EA-00-500 |
|
Може поставлятися з теплоізоляцією різної товщини і без теплоізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kuydych 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kuydych.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kuydych EA-00-500 472 л
Теплоакумулятор Kuydych EA-00-500-X/Y (ізоляція 80мм) | 23 949 грн. |
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕА-00-500-X/Y з ізоляцією 60 мм | 21 543 грн. |
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕА-00-500-X/Y без ізоляції | 15 609 грн. |
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕА-00-500-X/Y з ізоляцією 80 мм | 24 682 грн. |
Модификації Kuydych EA-00-500
Ціни на Kuydych EA-00-500 |
---|---|---|---|---|
Kuydych EA-00-350 344 л | від 12 986 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-500 472 л | від 15 609 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-1000 985 л | від 27 262 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-1500 1438 л | від 32 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-2000 2000 л | від 51 944 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-2500 2500 л | від 55 728 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-3000 3000 л | від 61 834 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-3500 3500 л | від 73 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-4000 4000 л | від 81 313 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-5000 5000 л | від 97 438 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-7000 7000 л | від 127 323 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EA-00-10000 10000 л | від 168 603 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →