Конструктор Lego Flying Phoenix Fire Temple 70146
Відео 18Фото 26 | 9 749 грн. Купити! LEGO Храм Вогню - Летючий Фенікс 70146Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Lego Flying Phoenix Fire Temple 70146 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego ChimaПорівняти в таблиці →
від 9 749 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1301 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 4 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 621 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 6 900 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 863 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 3 911 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 1 шт
від 3 374 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 339 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 749 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 297 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 649 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 6 526 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 684 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 624 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 223 шт, персонажів 2 шт
від 1 874 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 172 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 670 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 268 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 257 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 399 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 33 шт, персонажів 1 шт
від 3 497 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 609 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 5 249 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 450 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 140 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 292 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 5 624 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 415 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 486 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 230 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Chima 70146 Flying Phoenix Fire Temple - Lego Speed build
22 травня 20143 688 507 переглядів
LEGO 70146 CHIMA
2 січня 2015154 перегляда
2015 Lego Chima 70146 Егор Фурсов 7 из 9
2 січня 2015149 переглядів
Лего Летающий огненный храм Феникса 70146
1 червня 201423 959 переглядів
Playing with Lego #146 - Flying Phoenix Fire Temple - Lego Legends of Chima (Review) - LEGO 70146
18 серпня 2015370 переглядів
LEGO Instructions: How to Build LEGO Flying Phoenix Fire Temple - 70146 (LEGO LEGENDS OF CHIMA)
22 жовтня 2020987 переглядів
LEGO Legends Of Chima 70146: Летающий огненный Храм Фениксов
15 листопада 201525 160 переглядів
LEGO CHIMA Set number 70146 Flying Phoenix Fire Temple
26 березня 2016461 перегляд
Lego Chima 70146 Flying Phoenix Fire Temple Build Review
8 грудня 20145 857 переглядів
LEGO instructions - Chima - 70146 - Flying Phoenix Fire Temple (Book 1)
25 червня 20161 611 переглядів
LEGO instructions - Chima - 70146 - Flying Phoenix Fire Temple (Book 3)
25 червня 20161 267 переглядів
70146 Flying Phoenix Fire Temple Products Chima LEGO com
17 лютого 2015689 переглядів
LEGO 70145 - LEGO 70146 - LEGO Legends of Chima
23 вересня 20174 304 перегляда
LEGO instructions - Chima - 70146 - Flying Phoenix Fire Temple (Book 2)
25 червня 20161 207 переглядів
LEGO Chima 70146 Flying Phoenix Fire Temple Building Toy
30 вересня 2014371 перегляд
LEGO Flying Phoenix Fire Temple 70146 Legends of Chima Build & Review - BrickQueen
22 липня 201483 768 переглядів
LEGO Chima 70146 Flying Phoenix Fire Temple full review! Summer 2014
30 травня 2014560 981 перегляд
Lego Chima Flying PHOENIX FIRE TEMPLE 70146 Stop Motion Build Review
18 жовтня 20141 099 676 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 199 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 7 990 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1137 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 10 680 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1239 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 9 903 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1186 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 7 147 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1414 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 10 999 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1140 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 10 160 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1403 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 8 199 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1267 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1106 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1141 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 9 729 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1063 шт, моделей 2, рухомі деталі