Конструктор Lego Detectives Office 10246
Відео 23Фото 18 |
Закрити
Шапка
Lego Detectives Office 10246 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Detectives Office 10246
LEGO 10246 Кабинет детективаОткройте свое собственное детективное агентство! Вы можете купить оригинальный набор Лего 10246 и стать настоящим детективом, который расследует зловещие преступления и загадочные происшествия. В центре комнаты находиться большой стол с лампой, стул и кресло для посетителей, которым понадобилась помощь детективов. Рядом со столом стоит шкаф для хра... щенения секретных документов и вентилятор, который может вращаться. Кроме этого, в комнате есть тайник, который спрятан за картиной, а также много газет, писем и все то, что может пригодиться для работы детективного агентства. Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 24 999 грн. |
Блоковий конструктор LEGO Кабінет детектива (10246)LEGO Кабінет детектива
Дитячий конструктор LEGO Кабінет детективу - це вражаючий ігровий конструктор, який забезпечить захоплююче проведення часу для дітей. Він не тільки дозволить грати та фантазувати за сюжетом набору, а й розвивати творче мислення, посидючість та уважність.
А також забезпечить цікаве та веселе знайомство з роботою детективної... щеагенції.
Захоплюючий світ Justbuy.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 25 999 грн. |
Lego Detectives Office 10246Возраст 16+ Пол унисекс Материал пластик Тип игры здания (магазины, заправки, жилые дома, и пр.) Кол-во деталей 2262 шт Кол-во персонажей 6 шт Соединение блочное Движущиеся элементы (механика) Размер готовой игрушки 270x250x250 мм / здание / Horoshiy.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 22 500 грн. |
Конструктор Lego Detectives Office 10246 | 31 583 грн. |
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 969 грн.
вік 8+, для дівчаток, рослини, деталей 420 шт, моделей 3
від 1 576 грн.
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 593 грн.
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 258 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 12 400 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 6 467 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 448 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 550 грн.
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 9 999 грн.
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1332 шт, рухомі деталі
від 15 360 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 1 499 грн.
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 743 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 253 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 25 849 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 2 799 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 466 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 341 шт, моделей 3
Відеоогляди
STOP MOTION BUILD - LEGO CREATOR EXPERT - DETECTIVE'S OFFICE, 10246.
10 січня 2017886 переглядів
Обзор набора Lego под артикулам 10246 офис детектива
1 квітня 2018122 перегляда
Обзор на Lego 10246 #lego #shorts #лего
27 січня 20231 960 переглядів
Дело о наборе Lego Creator 10246. [ Lego. Наборы и самоделки ]
2 травня 20185 470 переглядів
Lego10246 SPEED BUILD / stop motion / LEGO MASTER
23 липня 20163 961 перегляд
LEGO CREATOR EXPERT - DETECTIVE'S OFFICE, 10246 / ЛЕГО КРЕАТОР ЭКСПЕРТ - ОФИС ДЕТЕКТИВА.
11 січня 20172 948 переглядів
Анимационная сборка набора "Офис детектива" 10246, Lego expert, modular building
13 червня 201516 307 переглядів
Длинный обзор на Lego creator expert 10246
19 червня 201567 250 переглядів
Музей ЛЕГО Обзор 10246 Офис детектива DETECTIVE'S OFFICE
15 червня 201547 139 переглядів
Лего Детективное Агенство 10246 обзор
9 червня 2015249 переглядів
Detective's Office - A LEGO Review 10246
7 квітня 20181 668 переглядів
Nerd³'s Lego - Detective's Office - 10246
24 лютого 201765 627 переглядів
Lego Investing 10246 Detective Office
20 лютого 20181 239 переглядів
Lego 10246 detectives Office Stop Motion Subscribe for Free prize draw !!
2 січня 20152 301 перегляд
Building LEGO Detective's Office #10246
12 січня 201519 452 перегляда
LEGO 10246 XL MOD
25 березня 201615 846 переглядів
Lego 10218 Pet Shop + 10246 Detective Office LED lights demonstration
11 квітня 201627 923 перегляда
Let's Build - Lego Detective's Office Set #10246 - Part 6
10 січня 20163 998 переглядів
Let's Build - Lego Detective's Office Set #10246 - Part 2
7 січня 20169 759 переглядів
lego 10246 Detective's Office build view
8 лютого 20151 284 перегляда
Lego Creator 10246 Detective’s Office - Lego Speed Build
31 січня 20155 375 018 переглядів
LEGO Creator Detective's Office review! set 10246
3 січня 20151 008 842 перегляда
Detective’s Office & Barber Shop - LEGO Creator - 10246 - Designer Video
21 листопада 2014488 756 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 18 000 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 2380 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 21 999 грн.
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 2464 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 19 999 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2321 шт, рухомі деталі
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 2670 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 21 000 грн.
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 2049 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 27 999 грн.
вік 14+, унісекс, фентезі, деталей 2025 шт, персонажів 12 шт, рухомі деталі
від 6 299 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 989 грн.
вік 5+, унісекс, наукові, деталей 70 шт, мотор, світлові ефекти, звукові ефекти
від 13 892 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 2 035 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі