Розумна розетка Legrand Celiane with NETATMO
Відео 1Фото 15 |
Legrand Celiane with NETATMO |
|
Буває в різних колірних виконаннях.
Для управління необхідний стартовий пакет розумного будинку в яких входить шлюз Zigbee.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Celiane with NETATMO
Усі ціни 14 →Розумна розетка Legrand Celiane with NETATMO титан 064837 | 1 650 грн. |
LEGRAND Celiane with NETATMO титан (64837) | 1 650 грн. |
Розумна розетка Legrand Netatmo Celiane 2К+З 16А 230В. Титан (064837) | 1 650 грн. |
Умная розетка Legrand Netatmo Celiane 2К+З 16А 230В. Титан (064837) 064837 | 1 650 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →