Електродуховка LIBERTY D-145
LIBERTY D-145 |
|
Проста в керуванні та використанні електрична духовка приваблює своєю невисокою вартістю та великою місткістю. Її об'єм складає 45 літрів, а це означає, що ви зможете готувати кілька страв одночасно, запікати цілу курку і нагодувати цілу сім'ю. Потужності 1800 Вт і температурного діапазону від 100 до 250 градусів буде достатньо для виконання більшості звичайних кулінарних завдань. LIBERTY D-145 також пропонує 5 режимів роботи, серед яких гриль та конвекція. Управління максимально просте та зрозуміле – за допомогою трьох класичних поворотних регуляторів. Також передбачено вбудований таймер, який допоможе проконтролювати тривалість приготування, але він обмежений 60 хвилинами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY D-145
Усі ціни 23 →Електропіч LIBERTY D-145 CW | 2 830 грн. |
LIBERTY D-145 CW | 3 271 грн. |
LIBERTY D-145 CW | 3 255 грн. |
Електрична піч Liberty D-145 W | 3 149 грн. |
Электропечь Liberty d-145 w | 2 991 грн. |
ще 18 пропозицій
Проста як двері та зрозуміла навіть дитині електрична пічка. Робить вона те саме, як і вбудована електрична духовка, тобто. пече, рум'янить грилем, смажить та сушить. Різниця тільки в корпусі та об'ємі. Об'єм тут менший, ніж у типових вбудовах, але ніякого геморою це не створює. Для рожна такої камери було б мало, так. А без нього 45 літрів це навіть дофіга. Я сам у свій час працював кухарем. Спочатку потрапив на кухню в армії, там навчився дечому, потім, на громадянці, ще рік відпрацював у невеликому кафе та закинув цю справу. Є більш легкі та приємні способи заробляння грошей, а кухарська праця він непростий і важкий фізично. Так ось, про духовку додам, що в режимі, коли працюють верхні та нижні ТЕНи і активна конвекція, вона прогрівається непогано. А ось тільки гриль+конвекція на мій погляд слабенький. Готувати він готує, але часу витрачається більше, ніж могло б. Максимальної температури 250 градусів достатньо, непрофесіоналу більше і не потрібно. Тісто випікає на 10 із 10, будь-яке. Недостатньо довгий таймер потрібно робити хоча б на 90 хвилин. А так, за потреби, доводиться включати повторно. На відміну від окремих духовок, що вбудовуються, всередині такої пічки немає спеціальних емалевих або склокерамічних покриттів. Якщо потрібно спекти картоплю, то різниці ніякої, але якщо це свинина у своєму соку запікається, то бризки жиру по-любому потрапляють на стіни і стелю камери. І ось тоді відсутність емалі згадується брудною лайкою, тому що мити її від жиру зсередини це той ще геморой. Якщо не зробити цього відразу, протягом кількох годин, то потім це можна зробити тільки з побутовою хімією. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →